Meist

Kes me oleme?

Tõsi Meedia juht ja asutaja on üle 23 aasta ajakirjanikuna töötanud Tõnu Tramm. Viimased 18 aastat on Tõnu tegelenud tehnikaajakirjandusega, olles olnud ajalehe Äripäev autorubriigi toimetaja, ajakirja Auto Bild Eesti peatoimetaja, käivitanud What Car? Eesti autoportaali ja ajakirja Profi Eesti ning olnud aastaid nende mõlema peatoimetaja. Tal on kogemusi nii ajalehe-, ajakirja-, veebi- kui põgusalt ka televisioonitööga telesaadete “Sõidame!” ja “Ringvaade” vahendusel.

Alates 2016. aasta sügisest jagab ta oma teadmisi ja kogemusi TõSi Meedia OÜ vahendusel.

Miks tasub teha meiega koostööd?

Sisuturundus on uus ja kiirelt arenev suund turundusmaailmas, kuid elu on näidanud, et see toimib tõeliselt hästi vaid siis, kui seda tehakse professionaalselt ja detailideni läbimõeldult. Sageli ei ole meediaväljaannetel ja -agentuuridel võimalust kaasata sisuturundustekstide loomesse erialaajakirjanikke ning tehnikavaldkond on üks sellistest teemadest. Olgu tegemist autode, mootorrataste, põllumajandustehnika, digimaailma, elektri, ehituse või mis iganes teemaga, millest kirjutamise eelduseks on pisut põhjalikumad tehnikaalased teadmised.

Olles viimase 24 aasta jooksul teinud koostööd pea kõikide Eesti väljaannetega, omame ülevaadet kogu meediamaastikul toimuvast. Väikese meeskonnana suudame olla paindlikud ajaliselt ning pakkuda oma teenust suurte agentuuridega võrreldes oluliselt soodsamalt. Oleme esindatud nii Põhja- kui Lõuna-Eestis, omame häid koostöösuhteid Lätis ja Leedus ning suhtleme oma klientide ja infoallikatega nii eesti- kui venekeeles.

Miks tasub end tutvustada läbi teksti?

Ajal, mil meediatarbija sõna otseses mõttes “upub” bännerite ja reklaamide maailma, mil reklaamiblokeerijad on saanud meie arvutite brauserites tavanähtuseks, on muutunud üheks tõhusamaks võimaluseks jõuda oma sõnumiga sihtgrupini läbi asjatundlikult koostatud teksti. Üks pilt võib öelda küll rohkem kui tuhat sõna, kuid oskuslikult kirjutatud tekst võimaldab lugejale edastada oluliselt täpsema info enda tootest/teenusest, kui mistahes reklaamfoto.

Põhiolemuselt on üksik sisuturundustekst sarnane tavareklaamiga, mida võite kasutada ükskõik millises kanalis ja ükskõik, kui palju kordi. Ning mis peamine, oskuslikult kirjutatud tekst töötab ühtviisi hästi nii paberil kui ka veebis ning aitab teil üles leida just need inimesed, keda te otsite!

Küsige lisa: tonu@tosi.ee või +372 52 777 80